Ankaradaki Dershaneler

Ankara Butik Dershane Ankaradaki Dershaneler

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Ankaradaki Dershaneler

Ankaradaki Dershaneler büyük bir çoğunluğu merkez olan kızılay da bulunmaktadır. Kızılayda da çok fazla dershane vardır ama hem kaliteli hem de bütçeyi sarsmayan bir dershane bulmak oldukça zordur. Ankara Piyasasın da başarılı olduğunu iddia eden eğitim kurumların birçoğu çok yüksek fiyatlar vererek bütçeleri bir hayli zorlamaktadır. Fakat hem Ankara’nın merkezinde bulunuyor olması hem de yüksek kalite vaat eden bir eğitim anlayışı benimseyen ortadoğulular eğitim kurumu piyasada ki rakipleri arasında istisna olmayı başarmıştır. her bütçeden ailenin gelebileceği kalitesine rağmen uygun fiyatlarla öğrencilere ve velilere kolaylık sağlamıştır. Ortadoğulular dershanesi hem piyasada ki rakiplerinin arasında en yüksek ders saatini veren kurum hem kaliteli bir kadroya sahip nadir eğitim yuvalarındandır. Buna rağmen fiyatları ailelerin cebini yakmayarak maddi durumu olmayan aileler için umut olmuştur. Sunduğu taksit seçenekleriyle de ailelerin bütçesine uygun bir şekilde ödeme planlaması yapılmaktadır. Bütçem kısıtlı ama ayni zaman da öğrencim de kaliteli bir eğitim yuvasında eğitim görsün diyorsanız mutlaka ortadoğulular eğitim kurumuna uğrayın.

Ankara Butik Dershane Butik Dershane

Butik Dershane

Butik dershane genel olarak 4 ila 8 kişilik sınıflarda öğrencilerin öğrenim seviyelerine göre birebir ilginin olduğu kişiye özel hazırlanan özel çalışma programları sayesinde öğrencilerin başarı oranlarını artırmak amacı ile açılan butik eğitim kurumlarıdır.

← Devamını Oku
Ankara Butik Dershane Kızılay dershane fiyatları

Kızılay dershane fiyatları

Kızılaydaki dershane fiyatları ilçe semtlere göre biraz daha yüksek olabilir ancak eğitim anlamında kalite olarak üst seviye bir imkan sunduğu için

Devamını Oku →

Ankara Kızılay Butik Dershane Fiyatları ve Etüt

Ankara Kızılay Butik Dershane Fiyatları ve Etüt

Ankara da butik dershanelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fakat kaliteli bir butik dershanenin fiyatları da çok fazla olduğu için bir çok aile buna gönderme imkanı bulamamaktadır.

Devamını Oku →
Butik Dershane Avantajları

Butik Dershane Avantajları

Son zamanlarda karşımıza pek çok butik dershane çıkmaktadır. Peki butik dershane nedir? Amacı bireysel eğitimin önemini vurgulayan bu tip eğitim merkezleri 5-8 kişi arası sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlamaktadır.

Devamını Oku →
Dershane Seçimi

Dershane Seçimi

Hayatımızın ciddi bir bölümünü eğitim süreci kaplamaktadır. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite derken bir bakmışız hayatımızın büyük bir çoğunluğu eğitimle geçmektedir. Bundan 30-40 yıl öncesine kadar baktığımızda eğitim hayatımızın bu kadar zamanını almıyordu. 

Devamını Oku →
Ankara butik dershaneleri kampları

Ankara butik dershaneleri kampları

Eğitim sürecinin hızla ilerlemesi gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Hızlı geçmesinden kastettiğimiz yılların geçmesinden daha çok bir eğitim yılı içerisinde işlenen konuların ard arda hızlı bir şekilde geçmesidir.

Devamını Oku →
Ankara Dershane Veli Bilgilendirme

Ankara Dershane Veli Bilgilendirme

Eğitim sürecinde öğrencilerin beraberinde velilerede büyük görevler düşmektedir. Daha küçük yaşlarda hayatlarına şekil verecek olan sınavlara giren öğrencilerin yaşlarının verdiği çocuklukla yanlış kararlar almaları yanlış olarak göremeyiz.

Devamını Oku →
Ankara Dershanesi

Ankara Dershanesi

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuş olan Ankara dershane, yıllardır Ankara Kızılay’da eğitim öğretim hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Devamını Oku →