Butik Dershane

Ankara Butik Dershane Butik Dershane

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Butik Dershane

Butik dershane genel olarak 4 ila 8 kişilik sınıflarda öğrencilerin öğrenim seviyelerine göre birebir ilginin olduğu kişiye özel hazırlanan özel çalışma programları sayesinde öğrencilerin başarı oranlarını artırmak amacı ile açılan butik eğitim kurumlarıdır. Her öğrencinin öğrenim düzeyi, öğrenim için kendine ayırması gereken süre farklıdır . Sınıf mevcudunun fazla olduğu sınıflarda zaman yönetimi yapmak hem öğrenci hem de öğretmen açısından zordur . Az sınav mevcudunun olduğu butik dershane sınıfların da öğretmenler öğrencilere daha çok vakit ayırabilmektedir . Dolayısıyla öğrencinin öğrenim kalitesi , verimliliği ve başarısı da artar . Butik dershanelerde sınıf mevcudunun az olması nedeniyle yapılan deneme sınavları sonrasında öğrencilerin eksikleri tespit edilip onlara özel ek derslerle ve çalışma programlarıyla eksiklerinin tamamen kapatılması hedeflenir . Öğrenci takibinin yapılması diğer dershanelere göre daha kolaydır . Diğer dershanelere göre ders programları daha yoğun ve tamamen eksikleri kapatmaya yönelik olduğu için başarı oranları daha yüksektir . Sıkı öğrenci takibi de başarılarında büyün önem taşımaktadır.

Ankara Butik Dershane Keçirendeki Butik Dershaneler

Keçirendeki Butik Dershaneler

Eğitim uzun bir yolculuktur. Bu yolculuk içerisinde öğrencinin karşına büyük ve küçük çapta olmak üzere çeşitli sınavlar çıkmaktadır. Bu sınavlar karşısında öğrenciler gecesini gündüzüne katarak ders çalışmaktadır.

← Devamını Oku
Ankara Butik Dershane Ankaradaki Dershaneler

Ankaradaki Dershaneler

Ankara da ki eğitim kurumlarının büyük bir çoğunluğu merkez olan kızılay da bulunmaktadır. Kızılayda da çok fazla dershane vardır ama hem kaliteli hem de bütçeyi sarsmayan bir dershane bulmak oldukça zordur.

Devamını Oku →

Butik Dershane

Butik Dershane

Her insan özel, tek ve biriciktir.bu yüzden de bunu hissetmek ister. Hem de hayatının her alanında. Eğitim için insanların büyük çoğunluğu öncellikle büyük şehirleri tercih ediyor.

Devamını Oku →
Ankara Kızılay Butik Dershane Fiyatları ve Etüt

Ankara Kızılay Butik Dershane Fiyatları ve Etüt

Ankara da butik dershanelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fakat kaliteli bir butik dershanenin fiyatları da çok fazla olduğu için bir çok aile buna gönderme imkanı bulamamaktadır.

Devamını Oku →
Butik Dershane Avantajları

Butik Dershane Avantajları

Son zamanlarda karşımıza pek çok butik dershane çıkmaktadır. Peki butik dershane nedir? Amacı bireysel eğitimin önemini vurgulayan bu tip eğitim merkezleri 5-8 kişi arası sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlamaktadır.

Devamını Oku →
Ankara butik dershaneleri kampları

Ankara butik dershaneleri kampları

Eğitim sürecinin hızla ilerlemesi gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Hızlı geçmesinden kastettiğimiz yılların geçmesinden daha çok bir eğitim yılı içerisinde işlenen konuların ard arda hızlı bir şekilde geçmesidir.

Devamını Oku →
Ankara Dershanesi

Ankara Dershanesi

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuş olan Ankara dershane, yıllardır Ankara Kızılay’da eğitim öğretim hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Devamını Oku →
Butik Dershane Fiyatları

Butik Dershane Fiyatları

Günümüzde sınav sisteminin giderek zor bir hal alması gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebepten dolayı eğitimde destek şart haline gelmiştir. Öğrencinin gerekli eğitim desteğini aldığı takdirde hakettiği başarıya ulaştığını görmekteyiz.

Devamını Oku →