HEMEN BAŞVUR Çankaya Butik Dershane | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Çankaya Butik Dershane

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Çankaya Butik Dershane


Çankaya Butik Dershane

Çankaya Butik Dershane

Çankaya butik dershaneleri çocuklarına iyi bir eğitim sağlamak isteyen anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Butik Dershanelerdeki Eğitim

Çankaya’nın butik dershanelerine baktığımızda pek çok avantaja sahip olduğunu görürüz. Bu avantajların nedenlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Öncelikle bir butik dershanede öğrenciye gerekli zaman ayrılır ve birebir eğitim verilme şansı vardır. Diğer eğitim kurularında ise sınıflar kalabalıktır, öğrenciye yeterli zaman ayrılamaz, kalabalıktan yorulan öğretmen öğrenci ile ilgilense daha yeterince verimli olamaz. Butik dershanelere baktığımızda ise öğrencilere ayrılan zaman ve verilen birebir hizmetin diğer eğitim kurumlarına göre çok daha yüksek olduğunu görmekteyiz.

Örneğin devlet okullarında 40’ı bulan sınıf mevcudu, normal dershanelerde ortalama olarak 25’i buluyor. Butik dershanelere baktığımızda ise bu sayının 4 ile 6 arasında değişmektedir. Bu sayı, öğrencilerin yeterli verimlilikte ve kalitede eğitim alması, öğrencilerin takibinin sağlanması, öğretmenin kendi öğrencisinden haberdar olması için son derece gereklidir. Çankaya butik dershaneleri bu ve daha fazla olanağı veli ve öğrencilerine sağlayabildiği için tercih edilmektedir.

Bir Butik Dershaneden Çok Daha Fazlası Olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak eğitim modelimiz içerisinde etüt uygulamaları yapmaktayız. Bu etüt uygulamalarını ise 3 kategoride topluyoruz. Bu etütler okul idaresi tarafından;

  1. Zorunlu etütler,
  2. Sınıf etütleri
  3. Birebir etütler

şeklinde programlanarak düzenlenmektedir. Her sınav sonucunda tespit değerlendirmesi yapılır. Bu tespit değerlendirmelerinin amacı öğrencilerin eksik derslerini tespit ederek gerekli etüt programlarını açmaktır. Böylece sınavlardan gerekli başarıyı elde edemeyen öğrencilerin neden başarılı olamadıkları, hangi konuda yeterli olamadıkları hemen tespit edilerek gerekli önlemler alınmış olur. Bu eğitimin başarılı olabilmesi için mutlaka atılması gereken bir adımdır.

 Kurumuz içerisinde hafta içi her gün 2 saatin 1 saati soru çözüm saati olarak ayrılmıştır. Bu sayede öğrenilen konular çeşitli sorular çözülerek pratik edilmiş, kalıcı olarak öğrenilmiş olur.

1 saati ise zorunlu etüt ve pekiştirme programına ayrılmıştır. Bu sayede öğrenciler anlamadıkları konular hakkında sorular sorar, bu konular hakkında sorular çözerek öğrendikleri konuları pekiştirmiş olurlar.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Butik Dershane Ankara

Butik Dershane Ankara

Sınav süreci gibi kritik dönemlerde öğrencileri hem eğitim hem de psikolojik olarak hazırlayan ve bu süreçte de öğrenciyi yıpratmayan kurumlar da, ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.